Anasayfa Kurumsal Ürünler Teklif Al Bize Ulaşın
 
   
   


 

 


Tüm Oto Kasko

Aracınızda başınıza gelebilecek bir sürü tehlike var. Çarpma, çarpılma, yanma... Halk hareketleri, terör... Sel ve su baskını... Hırsızlık... Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk... Hatta aklınıza bile gelmeyecek başka riskler... Allianz, aracınızı ve sizi, olası risklere karşı koruyor. Hasarınızı en hızlı şekilde gideriyor, kendinizi güvende hissetmeniz için farklı çözümler sunuyor.

ayrıntılar...

Markalı Kasko Sigortaları

Allianz, otomotiv şirketleri ile yaptığı anlaşmalar ile araçlara geniş kapsamlı bir kasko hizmeti sunuyor. Fiat, Renault, Ford, Volkswagen, Nissan markalı araçlara özel yapılan kaskolar, her türlü hasar onarımının markanın anlaşmalı yetkili servisi çatısı altında ve uzman teknisyenler tarafından yapılmasına imkân veriyor.

> Fiat Kasko > Volkswagen Kasko > Renault Kasko > Nis-Kasko
> FKasko > Hyundai Kasko > Seat Kasko > Skoda Kasko

Zorunlu Trafik

Zorunlu Trafik Sigortası ( Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ), aracı işletenin dışında üçüncü şahısların başına gelebilecek ölüm, yaralanma, tedavi görmeye sebebiyet verme ve maddi kayıplara karşı güvence altına alır.

ayrıntılar...

Süper Trafik

Otomobil ve Kamyonet kullanım tarzındaki araçlar için özel hazırlanmış, Trafik Sigortası teminatları yanı sıra İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası ve Yardım Hizmeti'nin verilmiş olduğu kapsamlı bir üründür.

ayrıntılar...


  Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | Teklif İste | Bize Ulaşın
  Sosyal Medyada Takip Et :